Národní házená Čakovice :: Turnaj koeduků v Dobříši 26.3.2023

na provoz našeho sportoviště přispívá od roku 2018 hl.m.Praha
Nemáte založený účet? Zaregistrujte se!

Vytisknout Turnaj koeduků v Dobříši 26.3.2023

Napsal: Helena Špatková
27.03.2023 22:11

teď v neděli jsme se zúčastnili smíšeného turnaje mladšího žactva ve sportovní hale v Dobříši.

Účast byla hojná, hrálo se na dvě skupiny. Ve skupině A bylo naše družstvo mladších žáků ( + Stará Huť A, Stará Huť B a družstvo Sokola Bakov), ve skupině B naše družstvo mladších žákyň (+  TJ Přeštice A, TJ Přeštice B a Spartak Modřany).  Naše mladší žačky měly velmi težkou skupinu s neznámými družstvy z Plzeňska. Bojovaly statečně a ze skupiny postupovaly z posledního místa do boje o 7. místo v turnaji, které jasným vítězstvím potvrdily.

Mladší žáci do druhé části turnaje postupovali z 1. místa ve skupině, kde se jim podařilo vyhrát všechny zápasy. V boji o 1.až 4. místo to nebylo jasné až do vyhlášení turnaje. Prohra s vítězem turnaje TJ Přeštice A, výhra se Starou Hutí A ze skupny a remíza s TJ Přeštice B a skóre z celého turnaje nakonec zajistily našemu družstvu 2. místo na turnaji. Moc děkujeme mladším žačkám na vydatné fandění a také pomoc při jednotlivých zápasech, kde mladším žákům také pomáhaly ve hře ( Terka Vlasáková, Jana Šidlová, Adélka Fridrichová, Daniela Fridrichová, Kristýna Záluská, Adina Bartůňková). Ćast trenérů: Barbora Špatková, Šárka Bočková, Helena Špatková, Vojta Sysel, Bětka Pošová.

za trenéry mladšího žactva Helena Špatková

Komentáře

  • Před přidáním nového komentáře se musíte přihlásit.
Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžete být první a napsat nový komentář.