Vytisknout KNH Spoje : TJ Avia Čakovice A

17 : 7 (11:6)Zápas skončil vítězstvím družstva KNH Spoje.

Pro tento zápas se nenašel žádný úspěšný tipař.

• Před přidáním nového komentáře se musíte přihlásit.
K zápasu bylo napsáno celkem 1 komentářů. Zobrazuji komentáře: 11
« novější || nový komentář || starší »
Mirka :: 7.09.2008 12:24
Zápas vyhrály Spoje. Poločas 11:6, výsledek 16:7 góly: 3 Votrubová, 2 Dundáčková, 1 Němečková, Vrbová, nejlepší hráčka zápasu Duchková.
Brána:Martina Bečková, obrana: Denisa Havelková, Anna Syslová, Eliška Duchková, Kája Vrbová, útok: Kristýna Vrbová, Tereza Němečková, Romana Votrubová, Vanda Spoustová, Soňa Dundáčková, Mája Dostálová
Družstvo starších žaček má pouze 5 hráček, z nich nastoupily k zápasu pouze čtyři, ostatní posty byly doplněny mladšími žačkami:
brána: st.žačka Martina Bečková - v bráně byla poprvé na srpnovém soustředění, díky ní jsme nedostaly nářez, zachytala moc dobře.
útok: st.žačky Kristýna Vrbová ( 1 gól) dosud brankař, chce být útočnice, bohužel zatím jí chybí rychlost, dravost, neví
Romana Votrubová ( 3 góly)- první sezóna za st.žačky - hraje už několik let, má pořádnou ránu, bohužel pořád tam něco chybí.
Tereza Němečková (1 gól ) první sezóna za st.žačky, dříve obrana a brankař. Má problém se špatnou technikou házení a bohužel nám hodně vyrostla a zatím nekoordinuje moc svůj pohyb.
Mladší žačky: obrana bek Denisa Havelková - dobrá hráčka - bohužel líná, byla by perfektní, kdyby jen trochu víc chtěla.
obrana bek Anna Syslová - výborná hráčka, do budoucna se uvidí
obrana Kája Vrbová - multifunkční hráčka ( obrana, útok ) v tomto zápas obrana, hrála dobře
obrana Eliška Duchková - taková naše panenka, bohužel se neumí opřít do hráčů a být malinko agresivnější - každopádně druhý poločas bojovala tak, že vynesla a sebrala něspočet balónů a byla mnou napsána jako nejlepší hráčka zápasu.
útok: Soňa Dundáčková ( 2 góly ), Vanda Spoustová, Mája Dostálová - kompletní první útok mladších žaček, je tam spousta chyb, ale zahrály výborně.