Národní házená Čakovice :: Mistrovství republiky Stupno starší žáci

 
Nemáte založený účet? Zaregistrujte se!

Vytisknout Mistrovství republiky Stupno starší žáci

Napsal: Helena Špatková
14.06.2022 20:48

10.6. - 12.6.2022 se ve Stupně odehrálo letošní mistrovství České republiky starších žáků.

přivezli jsme 3. místo!!!!!

Z první pozice ve Středočeském kraji se naš tým starších žáků přijel utkat s těmi nejlepšími z celé republiky.

Klukům se podařilo úspěšně navázat na úspěchy z účasti na poháru z minulého roku a obsadili krásné 3. místo. I přes nepříznivé počasí, chybějící zkušenosti a mladý věk, dokázali vyrovnat a v některých chvílích i přehrát favority celého mistrovství. Každý člen týmu nechal na hřišti to nejlepší a právem si vybojovali bronzovou medaili. Njevětší poděkování patří takévelké podpoře rodičů a dalším členům našeho oddílu, kteří nás přijeli během turjane podpořit.

Jaroslav Šimáček trenér

 

Seznam hráčů týmu starších žáků: Jakub Holý, Robin Jiřinský, Tadeáš Hájek, Viktor Jan Hájek, Miroslav Palivec, Lukáš Šťastný, Oliver Szombathy. Robin Cimburek, Adam Kolář, Dominik Pech, Patrik Vintiška, Ondra Holý, Jakub Sovadina, Štěpán Krásný

Obrázky

K článku je připojeno celkem 3 obrázků. Zobrazuji obrázky: 13
« předchozí || zobrazit náhledy || následující »
IMG_20220612_114406IMG_20220612_113514IMG_20220612_113457
 

Komentáře

  • Před přidáním nového komentáře se musíte přihlásit.
Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžete být první a napsat nový komentář.