Národní házená Čakovice :: Turnaj st. žáků a žákyň O pohár starosty Čakovic 23.3.2019

na provoz našeho sportoviště přispívá od roku 2018 hl.m.Praha
Nemáte založený účet? Zaregistrujte se!

Vytisknout Turnaj st. žáků a žákyň O pohár starosty Čakovic 23.3.2019

Napsal: Helena Špatková
28.03.2019 22:35

23.3.2019 se konal Turnaj O pohár starosty Čakovic starších žákyň ve sportovní hale u školy.

Zúčastnilo se 6 družstev starších žaček, starší žáky jsme letos nenaplnili a tak proběhla v rámci turnaje 2 exhibiční utkání holky x kluci.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin A( (Žatec, Modřany a Spoje),skupina B (Čakovice, Humpolec a Louka). Skupinu B vyhrálo naše družstvo. Další zápasy probíhaly podle přiložené finálové tabulky dole.

"Naši skupinu jsme vyhrály a v podlením zápase turnaje jsme hrály o 1. místo. I když jsme se snažily a daly do zápasu vše, nedokázaly jsme nad s družstvem Žatce vyhrát. Naše prohra nás mrzela, ale skončily jsme na krásním 2. místě. Pohár pana starosty tedy letos putuje do Žatce.

Za družstvo starších žaček napsala Zuzka Nosková a spol.

Exhibiční utkání byla zajímavým zpestřením turnaje:
TJ Avia Čakovice : SKNH Louka/TJ Avia Čakovice   12:6
TJ Avia Čakovice : TJ ŽAtec/ KNH Spoje                13:17

Tabulka výsledků:

23.3. Praha - Čakovice 1A Žatec 2A Modřany 1B Čako 2B Humpolec SKÓRE BODY POŘADÍ
1A Žatec finále 11:4 13:6 16:9 40:19 6 1.
2A Modřany 4:11 finále 6:6 15:17 25:34 1 4.
1B Čako 6:13 6:6 finále 12:11 24:30 3 2.
2B Humpolec 9:16 17:15 11:12 finále 37:43 2 3.