Národní házená Čakovice :: Domácí halový turnaj

 
Nemáte založený účet? Zaregistrujte se!

Vytisknout Domácí halový turnaj

Napsal: Šárka Bočková
20.03.2017 20:37

Opět jsme pořádali halový turnaj staršího žactva, který se velmi vyvedl! 

Dne 19.3. se v čakovické hale konal tradiční turnaj starších žákyň a žáků.  Sešlo se zde 10 týmů, z nichž bylo 5 týmů děvčat a 5 týmů chlapců. Ve skupině starších žákyň byly týmy Jihlavy, Žatce, Přeštic, Modřan a domácí Čakovice. Chlapecká skupina se skládala opět z týmu Přeštic, Modřan, Jihlavy, Čakovic a dále z chlapců z Humpolce.

Obě naše družstva byla zajisté nejmladší a tedy i nejméně zkušená. Přesto se naše družstva snažila podat co nejlepší výkon. V každém zápase jsme se dokázali střelecky prosadit a také sebrat míč soupeři. Obě naše družstva skončila ve své skupině na posledním místě, ale určitě se nemáme za co stydět. Vítězem skupiny žákyň se stalo družstvo Žatce. Humpolec zase vyhrál skupinu žáků.

Šárka Klímová

Obrázky

K článku je připojeno celkem 3 obrázků. Zobrazuji obrázky: 13
« předchozí || zobrazit náhledy || následující »
starší žáci a žákyněstarší žákyněstarší žáci
 

Komentáře

  • Před přidáním nového komentáře se musíte přihlásit.
K článku bylo napsáno celkem 1 komentářů. Zobrazuji komentáře: 11
« novější || nový komentář || starší »